Reklama

Designed by:

ROZWIĄZANIE KONKURSU KARNAWAŁOWEGO

Zakończyliśmy właśnie kolejny, tym razem karnawałowo-kulinarny konkurs na Kurze Domowej. Nagrody w postaci książek "Dekorowanie ciast, ciasteczek i tortów" Annie Rigg z Wydawnictwa RM otrzymują:


Jolanta Bałachowska za przepis na sałatkę z krewetkami
Marysia za przepis na tort z masą z marsów

Serdecznie gratulujemy i życzymy smacznego:-)))


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/rozwiazanie_konkursu_karnawalowego.shtml">ROZWIĄZANIE KONKURSU KARNAWAŁOWEGO</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/rozwiazanie_konkursu_karnawalowego.shtml]ROZWIĄZANIE KONKURSU KARNAWAŁOWEGO[/url]


Powrót do:

[Kuchnia] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców