Reklama

Designed by:

ROZWIĄZANIE KONKURSU FRYWOLITKOWEGO


Zakończył się konkurs frywolitkowy, w którym prosiliśmy Was o dokończenie zdań:

"Chcę się nauczyć robienia frywolitek, bo..."
"Umiem robić frywolitki i chciałabym wykonać..."

Nadesłaliście sporo odpowiedzi. My wybraliśmy trzy, które postanowiliśmy nagrodzić książką Agnieszki Bojrakowaskiej - Przenisło "Frywolitki: biżuteria, ozdoby i dekoracje" ufundowaną przez wydawnictwo RM i tym samym dać możliwość nauczenia się tej przecudnej techniki :-)

Książki otrzymują:

Krystyna Krystina
Chcę się nauczyć robienia frywolitek, bo...
Jest kilka powodów
1. uwielbiam robótki ręczne, frywolitki znam, ale nie umiem
2. chciałabym "zarazić dzierganiną" moją dorosłą córkę, której podobają się serwetki robione przez babcię i mamę, ale wiecznie jest coś... może jak będziemy uczyć się razem uda mi się jej przekazać swoje pasje
3. Rękodzieło nigdy nie zastąpi wyrobów maszynowych, ma swój nieodparty czar, historię i serce włożone w pracę Właśnie dlatego bardzo chcę się nauczyć robienia frywolitek... choć nie tylko dlatego

Małgorzata Jankiewicz
Chcę się nauczyć robienia frywolitek, bo... robić na szydełku i na drutach już umiem. A frywolitki są PRZE-PIĘK-NE. Nigdy za wiele pięknych rzeczy, które można rozdawać rodzinie i przyjaciołom :) Robótki ręczne to coś co kocham i co w głównej mierze zajmuje mi wolny czas.

Anna Kowal-Gąska
Chcę się nauczyć robienia frywolitek, bo ogromnie cenię sobie rękodzieło, to przepiękna sztuka w której zaklęte jest piękno i odrobina duszy osoby która daną rzecz wykonywała. Serwetki wszelkie są moją miłością już od dawna, frywolitki są dla mnie zagadką, nie wiem jak je wykonać, ale z natury lubię wyzwania i chętnie takie podejmę. Lubię dokładność, ręczne robótki i relaks jaki mi dają, dlatego chcę się nauczyć robić cudne frywolitki.

Serdecznie gratulujemy!comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/konkursy/rozwiazanie_konkursu_frywolitkowego.shtml">ROZWIĄZANIE KONKURSU FRYWOLITKOWEGO</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/konkursy/rozwiazanie_konkursu_frywolitkowego.shtml]ROZWIĄZANIE KONKURSU FRYWOLITKOWEGO[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców

?