Reklama

Designed by:

INFORMACJA PO KONKURSIE 'TO JEST PIĘKNE'

konkurs_to_jest_piekne

29 września 2013 o północy minął termin nadsyłania prac na konkurs Kury Domowej "to jest piękne". Nagrody w konkursie w postaci książek Denise Hoerner "Biżuteria z paciorków i koralików" ufundowało Wydawnictwo RM.

Z przykrością musimy poinformować, że żadna z nadesłanych prac nie spełniła wymogów formalnych konkursu. Prosiliśmy by na zgłaszanych do konkursu zdjęciach była widoczna karteczka z napisem "Kura Domowa". Niestety, na żadnym ze zdjęć karteczki nie było :-(

Szkoda, że osoby, które nadesłały swe zgłoszenia do konkursu, nie doczytały, lub zapomniały do sfotografowaniu karteczki. Jednak nie wszystko stracone. Mogę wszystkich zapewnić, że wciąż współpracujemy z Wydawnictwem RM i będziemy razem organizować jeszcze inne konkursy, w których będziemy rozdawać również książkę Denise Hoerner "Biżuteria z paciorków i koralików".

Informacje o konkursach Kury Domowe znajdziecie zawsze na www.kuradomowa.com oraz na naszym profilu na FB. Zachęcam do śledzenia :-)

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/konkursy/informacja_po_konkursie_to_jest_piekne.shtml">INFORMACJA PO KONKURSIE 'TO JEST PIĘKNE'</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/konkursy/informacja_po_konkursie_to_jest_piekne.shtml]INFORMACJA PO KONKURSIE 'TO JEST PIĘKNE'[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców

?