Reklama

Designed by:

KARNAWAŁOWE MALOWANIE TWARZY DLA DZIECI

Farby do malowania twarzy - Pojedyncze kolory

W karnawale ważne są nie tylko stroje karnawałowe. Równie istotne staje się ich uzupełnienie poprzez odpowiedni makijaż. Dzieci chętnie dają sobie malować twarze. Wyczarowane na policzkach obrazki dodają ich przebraniom wyrazu i atrakcyjności. Jeśli jeszcze nie próbowałaś, może spróbuj w tym karnawale pomalować swojemu dziecku buzię w ładny wzór.

Zobacz na poniższych filmach video jak pomalować buzię dziecka. Wzory - motyl, tygrys, księżniczka, dinozaur i zielony potwór.

Będziesz potrzebować: farby do malowania twarzy oraz pędzelki i gąbki do nakładania farby, czasem brokat.Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/malowanie_twarzy_karnawal_dzieci.shtml">KARNAWAŁOWE MALOWANIE TWARZY DLA DZIECI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/malowanie_twarzy_karnawal_dzieci.shtml]KARNAWAŁOWE MALOWANIE TWARZY DLA DZIECI[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców