Reklama

Designed by:

ŁAMIGŁÓWKI LOGICZNE: LABIRYNTY

Dzieci lubią ćwiczyć się w rozwiązywaniu łamigłówek. Szukanie drogi w labiryncie ćwiczy zarówno oko, jak i dłoń, dając jednocześnie dużo frajdy.

Wskazówki do drukowania: Klikamy w wybrany labirynt i zgrywamy go na własny komputer, aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Następnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

[Rozmiar: 1417 bajtów] [Rozmiar: 1541 bajtów] [Rozmiar: 1657 bajtów]
[Rozmiar: 2190 bajtów] [Rozmiar: 2026 bajtów] [Rozmiar: 1829 bajtów]
[Rozmiar: 1125 bajtów] [Rozmiar: 1698 bajtów] [Rozmiar: 882 bajtów]

Zgodnie z informacjami, które posiadamy, wszystkie powyższe kolorowanki dla dzieci są typu "public domain" oraz "royalty free" i nie są obłozone prawami autorskimi. Jeśli jednak posiadasz informacje, że wykorzystanie którejkolwiek z tych kolorowanek jest ograniczone prawami autorskimi - poinformuj nas niezwłocznie, byśmy mogli ją usunąć z tej strony.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/lamiglowki_logiczne_labirynty.shtml">ŁAMIGŁÓWKI LOGICZNE: LABIRYNTY</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/lamiglowki_logiczne_labirynty.shtml]ŁAMIGŁÓWKI LOGICZNE: LABIRYNTY[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców