Reklama

Designed by:

KREDKOWE KWIATKI - LAURKA NA DZIEŃ MATKI

Szykując oryginalną laurkę dla najlepszej na świecie mamy warto pokusić się o wykorzystanie niecodziennych materiałów i pomysłów. To co zazwyczaj jest niepotrzebnym skrawkiem kredki czy ołówka, może stać się bardzo ładną i zaskakującą ozdobą. Zobacz jak zrobić niezwykłą laurkę na dzień matki używając zwykłych materiałów.


Mało kto temperując kredki i ołówki zdaje sobie sprawę, że lądujące w koszu na śmieci drewniane ścinki kredek mogły by się do czegoś przydać. A przydać się mogą do stworzenia ciekawych kwiatków na laurce z okazji dnia matki. Cały sekret tworzenia kwiatków tkwi w uzyskaniu w trakcie temperowania jak najdłuższego skrawka drewnianej otoczki kredki, by po rozłożeniu na płasko stworzyć z niego płaski kwiatek. Kwiatki naklejamy na kartkę papieru i przy pomocy kredek dorysowujemy łodyżki, listki lub wazon. Prawda jakie to proste :-)

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kredkowe_kwiatki_laurka_dzien_matki.shtml">KREDKOWE KWIATKI - LAURKA NA DZIEŃ MATKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kredkowe_kwiatki_laurka_dzien_matki.shtml]KREDKOWE KWIATKI - LAURKA NA DZIEŃ MATKI[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców