Reklama

Designed by:

KOLOROWANKI DLA DZIECI - ZWIERZĘTA

Dzieci uwielbiają kolorować obrazki. Kolorowanki dla dzieci rozwijają precyzję ruchów, uczą cierpliwości i dokładności, a także przekazują wiedzę o świecie. Wbrew pozorom kolorowanie nie jest zajęciem typowo odtwórczym, ponieważ dziecko może wybrać dowolne kolory i technikę (kredki ołówkowe, świecowe, pastele, farby plakatowe, akwarele) - nie ograniczajmy tego i pozwólmy malować czerwoną trawę czy też konika w kwiatki.

Poniższe darmowe wzory ze zwierzętami mogą służyć równie dobrze jako wzory do malowania techniką window art, czyli do tworzenia za pomocą specjalnych farb przezroczystych, samoprzylepnych witrażyków, do ozdabiania na przykład szyb okiennych, witryn meblowych itp.

Wskazówki do drukowania: ponieważ drukowanie kolorowanki dla dzieci wprost z przeglądarki internetowej może doprowadzić do ucięcia jej marginesów, proponujemy, aby po kliknieciu w jedną z miniatur poniżej zgrać kolorowankę na własny komputer. Aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Następnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

dinozaur
dinozaur
flaming
flaming
gąska
gąska
jaszczurka
jaszczurka
jednorożec
jednorożec
koala
koala
kojot
kojot
konik cyrkowy
konik cyrkowy
konik morski
konik morski
kotek
kotek
krab
krab
małpa
małpa

Zgodnie z informacjami, które posiadamy, wszystkie powyższe kolorowanki dla dzieci są typu "public domain" oraz "royalty free" i nie są obłozone prawami autorskimi. Jeśli jednak posiadasz informacje, że wykorzystanie którejkolwiek z tych kolorowanek jest ograniczone prawami autorskimi - poinformuj nas niezwłocznie, byśmy mogli ją usunąć z tej strony.

Zobacz też kolorowanki ze zwierzętami część 2 i kolorowanki różne.

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_zwierzeta.shtml">KOLOROWANKI DLA DZIECI - ZWIERZĘTA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_zwierzeta.shtml]KOLOROWANKI DLA DZIECI - ZWIERZĘTA[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców