Reklama

Designed by:

KARTY DO GRY W CZARNEGO PIOTRUSIA

Czarny Piotruś to popularna, prosta gra karciana dla dzieci. Zasady gry są proste: W Czarnego Piotrusia mogą grać dwie,trzy lub nawet cztery osoby. Potasowane dokładnie karty rozdzielane są pomiędzy wszystkich graczy. Każdy z graczy odkłada na środek stołu wszystkie karty do których ma parę. Teraz jeden z graczy daje drugiemu do wylosowania od siebie jedną z kart, dając mu tym samym szansę na odłożenie kolejnej pary. Następnie losuje kolejny gracz itd. Pamiętajmy karta numer 13 - Czarny Piotruś nie ma pary, kto ją zachowa do końca gry - przegrywa :-)

Nasze karty do Czarnego Piotrusia ozdobione są obrazkami różnych gatunków ptaków, dzięki czemu dziecko bawiąc się z nami może jednocześnie nauczyć się rozpoznawać ptaki. Pod polską nazwą umieszczona jest też nazwa łacińska, bo w końcu dorośli też mogą się czegoś nauczyć ;-)

[Rozmiar: 50676 bajtów]

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/karty_do_gry_czarny_piotrus.shtml">KARTY DO GRY W CZARNEGO PIOTRUSIA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/karty_do_gry_czarny_piotrus.shtml]KARTY DO GRY W CZARNEGO PIOTRUSIA[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców