Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ ZEGAREK Z PAPIERU

Co cenimy u pluszowych misiów? - To, że jak żadne inne zabawki potrafią utulić dzieci do snu. Że są najbardziej pluszowym lekarstwem na małe i nieco większe smuteczki. Można więc, zaproponować dziecku by w ramach wdzięczności, zrewanżowało się swojemu misiowi drobnym upominkiem - na przykład zegarkiem z papieru :-)


Taki zegarek ma wiele zalet. Jest prosty do zrobienia. Jest papierowy. A jakby tego było mało, dwa razy na dobę pokazuje prawidłową godzinę.

Do wykonania papierowego zegarka potrzeba:
 • rolkę po papierze toaletowym,
 • papier,
 • klej,
 • nożyczki,
 • długopis do pisania.
 • Rolkę po papierze toaletowym przecinamy na pół. Z papieru wycinamy kółko, które stanie się tarczą do zegarka. Na tarczy trzeba dopisać godziny i narysować wskazówki. Tarczę przyklejamy do połówki rolki i zegarek gotowy.

  Teraz będzie można cenić pluszowego misia również za punktualność ;-)

  Żeby taki zegarek pasował na dziecięcą rączkę, trzeba zamiast rolki po papierze użyć paska z papieru o szerokości około 4 cm. Długość takiego paska można dopasować do dziecięcej rączki.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/jak_zrobic_zegarek_z_papieru.shtml">JAK ZROBIĆ ZEGAREK Z PAPIERU</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/jak_zrobic_zegarek_z_papieru.shtml]JAK ZROBIĆ ZEGAREK Z PAPIERU[/url]


  Powrót do:

  [Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców