Reklama

Pisanki i święconki

 

Designed by:

JAK ZROBIĆ Z PAPIERU OZDOBNĄ RAMKĘ NA ZDJĘCIA NA DZIEŃ MATKI

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Matki, na dobrą zabawę, lub po prostu na odkrycie w sobie talentu tworzenia? Zdziwisz się jakie wspaniałe rzeczy wyczarujesz ze zwykłej gazety.



Przeczytaną gazetę rozdzierasz lub rozcinasz na prostokąty, na przykład 15 x 10 cm. Każdy zwijasz po skosie w cienką rureczkę, a potem ciasno w "ślimaczka" i zabezpieczasz na końcu taśmą klejącą. Z tekturki wycinasz ramkę, w której będzie można umieścić zdjęcie. Na formę naklejasz mocnym klejem (np klejem na gorąco, lub wikolem) "ślimaczki" bardzo ciasno jeden obok drugiego. Kiedy wyschnie spryskujesz złotym lakierem w aerozolu. Teraz możesz umieścić w otworze swoje zdjęcie i masz gotowy prezent na Dzień Matki. Możesz też wyeksponować zdjęcie, które jest Ci szczególnie drogie.


Prace wykonały dzieci w świetlicy szkolnej SP 18 w Tychach pod kierunkiem mgr Bożeny Saczek i mgr Elżbiety Daniel.


Zaloguj się (używając konta google lub yahoo) lub załóż konto, by komentować i oceniać artykuły na Kurze Domowej.


Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

albo na forum internetowe:

Powrót do działu Dzieci i Rodzina    powrót do strony głównej     poleć znajomemu


KĄCIK CZYTELNIKA

Agata. Anatomia maniuplacji. Joanna Najfeld i Tomasz Terlikowski, w ksiażce Agata. Anatomia manipulacji demaskują jedną z największych manipulacji medialnych ostatnich lat. Przeczytaj koniecznie jak jeden z największych dzienników manipuluje opinią publiczną poprzez podawanie informacji będących tak zwaną "trzecią prawdą". Zobacz, jak dla realizacji interesów politycznych posłużono się czternastoletnią dziewczyną i jej dzieckiem.

Creative Hobby

Reklamy

 
 

Uwagi

(C) 2005-2009 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców