Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ JESIENNE GRZYBKI Z TEKTUROWYCH OPAKOWAŃ PO JAJKACH

Jesień - czas kasztanów, unoszonych wiatrem żółtych i czerwonych liści, ale też czas rodzinnych wyprawa do lasu na grzyby. Dziś zachęcam, cy wybrać się z dziećmi na grzyby, nie ruszając się z domu. W jaki sposób? Zróbcie grzybki z tekturowych opakowań po jajkach.


By zrobić jesienne grzybki, będziesz potrzebować:
 • tekturowe opakowanie po jajkach,
 • nożyczki,
 • klej (np wikol),
 • farby plakatowe,
 • pędzel.
 • Z tekturowego opakowania po jajkach wycinamy kapelusze i nóżki grzybków - z zagłębień po jajkach kapelusze, z środkowych podłużnych części nóżki.

  Teraz trzeba pomalować wszystko na wybrane kolory. Przyszłym podgrzybkom malujemy nóżki na żółto, a kapelusze na brązowo. Muchomorom białe nóżki oraz czerwone kapelusze w białe kropki (możecie też poprzyklejać papierowe kropki z dziurkacza biurowego).

  Gdy farba wyschnie przyklejamy nóżki do wewnętrznej strony kapelusza.

  Gotowe grzybki czekają by zabrać je wraz z dzieckiem do lasu ;-)

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/jak_zrobic_jesienne_grzybki_z_tekturowych_opakowan_po_jajkach.shtml">JAK ZROBIĆ JESIENNE GRZYBKI Z TEKTUROWYCH OPAKOWAŃ PO JAJKACH</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/jak_zrobic_jesienne_grzybki_z_tekturowych_opakowan_po_jajkach.shtml]JAK ZROBIĆ JESIENNE GRZYBKI Z TEKTUROWYCH OPAKOWAŃ PO JAJKACH[/url]


  Powrót do:

  [Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców