Reklama

Designed by:

DZIECI I RODZINA: O DZIECIACH


[Rozmiar: 8960 bajtów]Karnawałowe malowanie twarzy dzieci - W karnawale ważne są nie tylko stroje karnawałowe. Równie istotne staje się ich uzupełnienie poprzez odpowiedni makijaż. Dzieci chętnie dają sobie malować twarze. Wyczarowane na policzkach obrazki dodają ich przebraniom wyrazu i atrakcyjności. Jeśli jeszcze nie próbowałaś, może spróbuj w tym karnawale pomalować swojemu dziecku buzię w ładny wzór.

[Rozmiar: 8960 bajtów]Jak fotografować dzieci - Proste sposoby na udane zdjęcia, które zachwycą swą urodą dziś i za 50 lat.

[Rozmiar: 8960 bajtów]W czasie deszczu - Atrakcyjne propozycje na wypełnienie dziecku czasu rozwijającymi zabawami i ciekawymi pracami plastycznymi.

[Rozmiar: 8960 bajtów]Zabawa przez pomoc - Co zrobić, gdy maluch nabiera ochoty na zabawę, gdy kompletnie nie mamy na to czasu? W artykule znajdziesz bardzo proste rozwiązanie.

[Rozmiar: 8926 bajtów]Legendy szkockie - Osobiście bardzo lubię bajeczne historie o niesamowitych zdarzeniach, opowieści o przedziwnych stworzeniach z innego świata, ludziach przeżywających niecodzienne przygody. Wspaniała lektura nie tylko dla nastoletniego czytelnika.

[Rozmiar: 8926 bajtów]Mądre i wesołe książeczki dla dzieci - Poznajcie wspaniałe książeczki Dr. Seuss'a, które jednocześnie bawią uczą wielu pożytecznych rzeczy. Dr Seuss, czyli Theodor Seuss Geisel autor jednych z najpiękniejszych książek dla amerykańskich dzieci, od ponad sześćdziesięciu lat bawi i uczy maluchy w krajach anglojęzycznych.


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców