Reklama

Designed by:

DZIECI I RODZINA: GRY I ZABAWY

ZAGADKI:

gryZagadki dla dzieci o kwiatach, warzywach i owocach - Odgadywanie wesołych zagadek potrafi dać dzieciom dużo radości. To doskonała zabawa na urodzinowe kinder-party dla przedszkolaków.

gryZagadki dla dzieci o zwierzętach - Spróbujcie i zobaczcie ile radości i zadowolenia odnajdzie Wasze dziecko przy rozwiązywaniu zagadek. W tym zestawie znajdziecie zgadywanki o zwierzętach z farmy, lasu, parku i ZOO.

gryZagadki dla dzieci - Idealna zabawa zarówno na spacer po parku, daleką podróż pociągiem czy też miły sposób na wieczorna wyciszenie dziecka przed snem.

ŁAMIGŁÓWKI:

gryŁamigłówka - maska, jak zrobić - Lubicie rozwiązywać łamigłówki? Zróbcie łamigłówkę - maskę wg instrukcji, a potem spróbujcie odczepić sznurek od maski, bez zdejmowania koralików i bez niszczenia maski :-)

gryŁamigłówki logiczne: połącz kropki - Zabawa, która wspomaga naukę liczenia, ćwiczy rękę w ładnym i równym pisaniu, ale przede wszystkim daje dzieciom dużo frajdy.

gryŁamigłówki logiczne: labirynty - Dzieci lubią ćwiczyć się w rozwiązywaniu łamigłówek. Szukanie drogi w labiryncie ćwiczy zarówno oko, jak i dłoń, dając jednocześnie dużo frajdy.

KARTY DO GRY:

gryKarty do gry 'Czarny Piotruś' - Prosta, popularna gra karciana dla dzieci. Wydrukuj karty z kolorowymi wizerunkami różnych gatunków ptaków.

gryKarty z alfabetem do nauki literek - Bawiąc uczyć, a ucząc bawić - nic prostrzego. Kolorowe karty ze zwierzętami pomogą Twojemu dziecku wesoło wkroczyć w świat literek. Każde zwierzę przedstawia odpowiadającą mu literę.

RÓŻNOŚCI:

W altanie Aleksandra Gierymskiego - czyli trochę sztuki dla młodych artystów ;-)

gryJak zrobić piankowe pieczątki - Pieczątki z plastikowych nakrętek i piankowych kształtów i literek.

grySzablony do nauki pisania literek - Przygotowaliśmy dla Waszych dzieci szablony z wszystkimi literami alfabetu. Każda karta zawiera wzór małej i wielkiej litery, słowo zaczynające się na tą literę, przedstawiający ją obrazek oraz sześć linijek do ćwiczeń kaligraficznych.

gryMaski karnawałowe do wydrukowania - Kolorowe maski zwierząt (i nie tylko), prosto do wydrukowania. Oraz maski - kolorowanki, które można dać dziecku (lub sobie) do pokolorowania kredkami lub pomalowania.

gryWzory na papierowe lalki - Znajdziecie tu gotowe do wydrukowania wzory i szablony papierowych lalek, zarówno tych sprzed lat, jak i całkiem współczesnych dla małych i dużych dziewczynek.

gryGry i zabawy dla dzieci w internecie - gry, kolorowanki, puzzle i zabawy wspomagające naukę liczenia dla dzieci.


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców