Reklama

Designed by:

GRY I ZABAWY DLA DZIECI W INTERNECIE

Nasze pociechy widząc nas siedzących przy komputerach często wyrażają przeogromną chęć by tak jak mama czy tata również „popracować” przed monitorem. Internet zawiera wiele ciekawych miejsc, które można odwiedzić razem z dzieckiem. Poza portalami adresowanymi bezpośrednio do małych internautów warto zajrzeć też na strony poświęcone popularnym serialom znanym chociażby z telewizyjnych wieczorynek. Choć nie są to strony w języku polskim, nawet rodzic z podstawową znajomością języka angielskiego jest w stanie z łatwością znaleźć na niej ciekawe gry, kolorowanki czy puzzle a nawet też zabawy wspomagające naukę liczenia. Oczywiście zanim włączymy dziecku jakąkolwiek grę z bajkowych stron, warto najpierw samemu ją przetestować, by sprawdzić, czy jest dostosowana do wieku, zainteresowań i możliwości naszego dziecka. Oprócz gier można tam znaleźć kolorowe tapety na pulpit, wygaszacze ekranów a nawet krótkie piosenki lub filmiki do ściągnięcia.

Andy Pandy

Bob Budowniczy

Bracia Koala

Czerwony Traktorek

Listonosz Pat

Misiowanki

O rety! Psoty Dudusia Wesołka

Olinek Okrąglinek

Puchatek i Hefalumpy

Roztańczona Angelina

Sali Mali

Smocze opowieści

Strażak Sam

Teletubisie

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/gry_zabawy_dla_dzieci_internecie.shtml">GRY I ZABAWY DLA DZIECI W INTERNECIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/gry_zabawy_dla_dzieci_internecie.shtml]GRY I ZABAWY DLA DZIECI W INTERNECIE[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Ciągłe stawianie na pierwszym miejscu własnego interesu tworzy świat, w którym człowiek jest dla drugiego człowieka przeciwnikiem, a nawet... wilkiem. Czas najwyższy przywrócić do łask postawę, opierającą się na szacunku i akceptacji drugiego człowieka, która dawno wyszła z mody... Zobacz przepis na dobrą rozmowę.

Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców