Reklama

Designed by:

DZIECI I RODZINA

NOWOŚCI

PapierJak zrobić statek piracki z tekturowego opakowania po jajkach - Zaproponuj dziecku wykonanie papierowego statku i popłyńcie razem z piratami gdzieś poza horyzont :-)

PapierJak zrobić zegarek z papieru - Taki zegarek ma wiele zalet. Jest prosty do zrobienia. Jest papierowy. A jakby tego było mało, dwa razy na dobę pokazuje prawidłową godzinę :-)

[Rozmiar: 1447 bajtów]Jak zrobić jesienne grzybki z tekturowych opakowań po jajkach - Jesień - czas kasztanów, unoszonych wiatrem żółtych i czerwonych liści, ale też czas rodzinnych wyprawa do lasu na grzyby.

gryŁamigłówka - maska, jak zrobić - Lubicie rozwiązywać łamigłówki? Zróbcie łamigłówkę - maskę wg instrukcji, a potem spróbujcie odczepić sznurek od maski, bez zdejmowania koralików i bez niszczenia maski :-)

gryPomoce naukowe: dodawanie pisemne - Zestawy ćwiczeń z dodawania pisemnego dla początkowych klas szkoły podstawowej, z rozwiązaniami umożliwiającymi błyskawiczne sprawdzenie wyników.

gryJak zrobić piankowe pieczątki - Pieczątki z plastikowych nakrętek i piankowych kształtów i literek.

PapierLaleczki i motylki z patyczków po lodach - Patyczki po lodach, wspomnienie ciepłych dni, to dobry pretekst do wiosennej zabawy.

PapierKredkowe kwiatki - laurka na Dzień Matki - Szykując oryginalną laurkę dla najlepszej na świecie mamy warto pokusić się o wykorzystanie niecodziennych materiałów i pomysłów. To co zazwyczaj jest niepotrzebnym skrawkiem kredki czy ołówka, może stać się bardzo ładną i zaskakującą ozdobą. Zobacz jak zrobić niezwykłą laurkę na dzień matki używając zwykłych materiałów.

[Rozmiar: 8960 bajtów]Karnawałowe malowanie twarzy dzieci - W karnawale ważne są nie tylko stroje karnawałowe. Równie istotne staje się ich uzupełnienie poprzez odpowiedni makijaż. Dzieci chętnie dają sobie malować twarze. Wyczarowane na policzkach obrazki dodają ich przebraniom wyrazu i atrakcyjności. Jeśli jeszcze nie próbowałaś, może spróbuj w tym karnawale pomalować swojemu dziecku buzię w ładny wzór.

PapierPapierowy model samochodu do samodzielnego złożenia - dla tych, którzy lubią papierowe modele.

SZCZEGÓLNIE POLECAMY

Papier Kalendarz adwentowy - kolorowanka - Kalendarz adwentowy pokaże naszemu dziecku jak długo musi czekać na Boże Narodzenie.

Papier Kalendarz adwentowy z cukierkami - Adwent jest czasem radosnego oczekiwania, na to co najmilsze każdemu dziecku - na święta Bożego Narodzenia. Zobacz jak zrobić prosto wykonać słodki adwentowy kalendarz.

Papier Adwentowe lampiony roratnie - kilka pomysłów na wykonanie papierowych lampionów.

Zagadki dla dzieci o kwiatach, warzywach i owocach - Odgadywanie wesołych zagadek potrafi dać dzieciom dużo radości. To doskonała zabawa na urodzinowe kinder-party dla przedszkolaków.

Łamigłówki logiczne: labirynty - Dzieci lubią ćwiczyć się w rozwiązywaniu łamigłówek. Szukanie drogi w labiryncie ćwiczy zarówno oko, jak i dłoń, dając jednocześnie dużo frajdy.

Kolorowanki dla dzieci: zwierzęta - gotowe do wydrukowania wzory ze zwierzętami do pokolorowania. Dzieci uwielbiają kolorować obrazki. Kolorowanki dla dzieci rozwijają precyzję ruchów, uczą cierpliwości i dokładności, a także przekazują wiedzę o świecie.


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców